پنجشنبه 24 آبان 1397 Thursday 15 November 2018

SaieedAbdevali2نامه درخواست سعید عبدولی جهت تجدید نظر رای کمیته انضباطی 

سعید عبدولی کشتی گیر تیم ملی کشتی فرنگی طی ارسال نامه ای به ریاست محترم فدراسیون کشتی خواستار تجدید نظر در رای کمیته انضباطی شد.

به گزارش سایت کهن بوم، در پی درخواست سعید عبدولی، رسول خادم از رئیس کمیته انضباطی فدراسیون کشتی خواست با توجه به نامه وی و اظهار پشیمانی مشارالیه, موضوع مجدداً در کمیته انضباطی طرح و فرصت دیگری به نامبرده داده شود.

متن نامه سعید عبدولی به شرح است:
احتراما به استحضار می رساند اینجانب سعید عبدولی قهرمان جهان و بازی های آسیایی در چند ماه گذشته در برخی مصاحبه هایم سهوا مطالبی را بیان نمودم که قطعا معتقدم آن صحبت ها از اینجانب بعنوان یک قهرمان ملی و الگو برای جوانان و چه از منظر عضو جامعه کشتی بهیچ عنوان قابل قبول و منطقی نبوده است.
لذا پس از این مباحث، موضوع توسط کمیته انضباطی فدراسیون کشتی بررسی شد که با رای کمیته مذکور شش ماه از حضور در میادین کشتی محروم شدم، که این رای مانع حضور اینجانب در رقابت های لیگ باشگاه های جهان، جام تختی و چند مسابقه دیگر شده است.
از آنجا که علاقه دارم بعنوان یک سرباز در فاصله حدود هشت ماه به رقابت های المپیک (که کسب مدال در آن رویای اینجانب می باشد) در خدمت کشتی فرنگی باشم و از سوی دیگر حضور در جام باشگاه های جهان علاوه بر مسائل فنی از حیث مسائل مالی نیز برای من حائز اهمیت است تا بتوانم بخشی از مشکلات خود را برطرف نمایم، از جنابعالی خواهشمندم شرایطی را به هر نحوه که صلاح می دانید فراهم نمایید تا بتوانم همچنان بعنوان یک سرباز کوچک در خدمت کشتی ایران باشم.
در پایان به جنابعالی اطمینان خاطر می دهم بعنوان یک قهرمان ملی از این پس در انجام مصاحبه های خود راه منطقی را در پیش گرفته و صحبت هایی برخلاف منافع و مصالح ورزش ملی کشور بیان ننمایم.

ورود کاربران