جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

IMG 8253

به پاس تلاش های تاثیرگذار و همکاری های مشترک فدراسیون کشتی ایران در راستای فرهنگ سازی الگوی مصرف بهینه آب و پاسداشت این مایه حیات، جمعه شب از تیم های ملی کشتی در همایش بزرگ 7 هزار نفری آب، فرهنگ و خانواده تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مهندس محمد پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در این مراسم گفت: خوشبختانه از زمانی که آقای رسول خادم سکان هدایت فدراسیون کشتی را به عهده گرفته اند، علاوه بر رشد و توسعه مسائل فنی و ورزشی، شاهد به وجود آمدن فضای بسیار خوب اخلاقی و فرهنگ سازی در جامعه کشتی هستیم که تاثیرات بسیار مثبتی در جامعه داشته است. اصل ورزش کشتی به عنوان ورزش ملی ما نیز بر همین پایه مردم محوری، توجه به اخلاقیات و ارزش ها، فرهنگ سازی و استفاده از الگوهای موفق ورزشی جهت دستیابی به اثرهای مثبت اجتماعی است.

پرورش افزود: از همین رو و در تعاملی هدفمند و با چشم انداز بلند مدت با فدراسیون کشتی و با انتخاب شعار آب سرمایه ملی؛ کشتی ورزش ملی؛ کشتی گیران تیم  های ملی آزاد و فرنگی، سفیران آب نام گرفتند که این همکاری، بازتاب های بسیار خوب داخلی و خارجی داشته است.
 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران همچنین گفت: اوج این همکاری مشترک در مسابقات جهانی کشتی و رقابت های المپیک برزیل است که مطمئنیم آزاد و فرنگی کاران عزیز ما نمایندگان شایسته ملت شریف ایران، ورزش ملی و البته پرچم داران آب خواهند بود. به همین مناسبت تمامی نفرات تیم های ملی آزاد و فرنگی و کادر فنی را قبل از رقابت های المپیک ریو از سوی شرکت آب و فاضلاب استان تهران به سفر معنوی و پربرکت کربلای معلا و نجف اشرف فرستاده می شوند تا با نیرویی دوچندان و توسل از ائمه اطهار قله های ورزش دنیا را فتح کنند.

وی همچنین از تدوین برنامه هایی برای حمایت شغلی از مدال آوران کشتی ایران در المپیک جهت برطرف شدن دغدغه های شغلی و معیشیتی آنان خبر داد.

علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی و مدیر تیم های ملی کشتی آزاد هم در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران و خانواده وزارت نیرو در حمایت همه جانبه از فدراسیون کشتی گفت: و حتی برداشتن گام های کوچک در حفظ منابع محدود آبی ایران و اصلاح الگوی مصرف می تواند اثرات بزرگی در حال و آینده کشور عزیزمان داشته باشد.
وی از آمادگی کامل فدراسیون کشتی برای فرهنگ سازی در جامعه خبر داد و افزود: سال آینده سال حساسی برای کشتی ایران است که به یاری خداوند در تمام رقابتها به ویژه رقابتهای المپیک ریو بتوانیم پرچم ایران عزیز را به اهتزاز در آوریم و مدال های رنگارنگی را برای هموطنان به ارمغان آوریم.

افراد آنلاین

ما 425 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685242
امروزامروز3776
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19962
این ماهاین ماه22136

ورود کاربران