جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

azad2در سال جاري تيمهاي ملي کشتي آزاد و فرنگي در مسابقات خارجي خوش درخشيدند و تا پایان رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان، آسیا و جام جهاني جوانان در سال 90 و  در هر چهار رده‌ی سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان کشتی گیران کشورمان صاحب 45 مدال طلا، 31 مدال نقره و 37 مدال برنز شدند و تیم‌های ایران چهار عنوان قهرمانی، چهار عنوان نایب قهرمانی و چهار عنوان سومی در این رقابتها کسب کردند که اين خود نويد از چشم اندازي روشن جهت شرکت نمايندگان کشتي ما در المپيک لندن مي دهد.

ادامه مطلب...

کمیته لیگ معجزه کرد برنامه دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد یا به عبارت دیگر (لیگ بدتر) و دیدار معوقه کروه اول را اعلام کرد.Koshti2
هر علاقه مند دلسوزی با مشاهده روزهای برگزاری مانند یکشنبه ،دوشنبه،سه شنبه،چهارشنبه و جمعه ، این آشفتگی برگزاری لیگ را متوجه میشود.
نمیدانم اتاق فکر فدراسیون کشتی در چه مکانی تشکیل میشود ، شاید هوای اتاق فکر بسیار سرد و یا گرم باشد ، چرا که این تصمیمات بسیار ابلهانه و بی منطق است.

ادامه مطلب...

نبود تفکرات کارشناسی و مثبت در بدنه فدراسیون کشتی به امری عادی تبدیل گردیده و ثمره این نوKoshti2ع نگرش نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد . سه تیمه شدن لیگ برتر کشتی فرنگی سال قبل.  قهرمان کشوری امسال با سه ماه تعویق و ... همه نشانه نبود افراد متخصص و آشفتگی فدراسیون است .
امروز در خبرها آمد که صنایع و معادن همدان نیز انصراف داد و دیدار این هفته پایتخت برگزار نمیگردد و باز هم شاهکاری از شاهکارهای فدراسیون آقای یزدانی خرم و صنعتکاران.
آقای یزدانی خرم روش سعی و خطا برای اداره فدراسیون کشتی شیوه مناسبی نیست و  جدول نویسی چون آقای غلامی و داور بازنشسته ای چون آقای نمازیان توانایی سر و سامان دادن به فدراسیون آشفته شما را ندارند.   

ادامه مطلب...

صبح امروز غلامرضا محمدی در حالی ترکیب نهایی تیم ملی را جهت حضور در بازیهای آسیایی گGMohamadiوانگجو اعلام کرد که در دو وزن نام چهار کشتی گیر را مشاهده میکنیم.
که این امر کمی نگران کننده است که شاید کادر فنی و بالاخص سرمربی تیم ملی با اهمال و غرض ورزی نظرات شخصی خود را بدون توجه به انتخابی وزن 84 کیلوگرم اعمال نمایند.
آقای محمدی باید بداند اگر خدای ناکرده عدالت و مصالح کشتی را زیر پا بگذارد هیچگاه رتبه و مقامی نزد جامعه کشتی نخواهد داشت و دوران تصدی او بر کشتی روزی به پایان خواهد رسید و او می ماند و وجدانش... 

ادامه مطلب...

باز هم چسبیده های ورزش بی دلیل مسابقات قهرمانی کشور را به تعویق انداختند ، انگار نه انگار که هیاتهای کشتی مسابقات استانی و اردو جهت شرکت در قهرمانی کشور برگزار نمودند و کشتی گیران تمرینات خاصی را جهت مسابقه برنامه ریزی کرده اند و زیر مجموعه کوچک و بی تدبیر آقای یزدانی خرم باز هم گل کاشت و البته کسی خرده نمی گیرد ، چرا که این قبیل شاهکارها بخشی از عملکرد منفی و مخرب فدراسیون این فرد است.
مسئولان بگویند که این آقا و مجموعه نا کارآمدش تا کی میخواهند تیشه به ریشه ورزش کهن زنند؟Koshti2

ادامه مطلب...

نامهای چون صنعتکاران ارزش و اعتبار کشتی ایران هستند و این نامداران الگوهای قهرمانی و پهلوانی ایران زمینند.M Sanat
متاسفانه هفته قبل طی مصاحبه ای با خبرگزاری فارس آقای صنعتکاران به نوعی از ریاست فدراسیون سخن گفت که گویا ایشان فرشته نجاتی برای کشتی است که پس از سالها کشف گردیده و تاریخ پر افتخار کشتی با تمامی دلسوزان و مدیران لایق ، منتظر ظهور چنین فردی بوده است که جای بسی تاسف برای نایب رئیس ، رئیس دوست فدراسیون است.  

ادامه مطلب...

غلامرضا محمدی یکی از مفاخر کشتی کشورمان که سرمربیگری تیم ملی را بعهده گرفته است در مصاحبه با سایت فدراسیون از کمبود بودجه و امکانات سخن گفت و عقیده داGholamreza Mohamadi2رد زنگ خطر کشتی به صدا در آمده است و شکست تیم جوانان رانیز پیامد این امر دانست  و شاید شکست تیم ملی در مسابقات جهانی روسیه نیز دور از ذهن نباشد.
نکته ای که محمدی باید لحاظ کند این است که ایشان سرمربی تیم ملی است نه سخنگوی رئیس فدراسیون !

ادامه مطلب...

اولین دوره مسابقات بین المللی جام حبیبی و موحد با شکوه و اعتباری خاص در حد نام این دو قهرمان بزرگ کشتی جهان برگزار گردید و این امر موجب خرسندی اهالی و صاحب نظران کشتی گردید.
امیدواریم فدراسیون نشینها از مسئولان کشتی مازندران کمک گیرند تا با راهنمایی این دلسوزان واقعی کشHabibi O Movahedتی جام جهان پهلوان تختی را در حد نام و آوازه این بزرگمرد کشتی جهان برگزار کنند و از طرفی با مشاوره از این عزیزان در نحوه دعوت از تیمهای خارجی ، دیگر شاهد حضور تیمهایی مانند عراق در جام تختی نباشیم. 

ادامه مطلب...

پس از نزول تاسف بار جوانان کشورمان در مجارستان ،شوک بزرگی به جامعه بزرگ کشتی وارد گشت و حال منتظریم ببینیم رییس فدراسیون چه توجیهی در این رابطه دارد.
نکته ای که آقای یزدانی خرم قبل از هر توجیهی باید بداند این است که تزریق پول و سرمایه گذاری در کشتی با یک بنگاه اقتصادی تفاوت زیادی دارد.

ادامه مطلب...

خبر مهمي كه به نوعي توجيه فدراسيون كشتي است ساعاتي قبل منتشر شد و آن هم حضور سامان طهماسبي دارنده دو مدال برنز جهان در اردوي تيم ملي فرنگي است ،اين سئوال به ذهن ميرسد كه آيا اين دعوت تحت تاثير اخبار و مسائل حاشيه اي هفته هاي گذشته مبني بر تغيير مليت طهماسبي در كشور آذربايجان بوده و يا اينكه مهارت و شايستگي طهماسبي دليل دعوتش در اردوست.
با دلايلي كه محمد بنا سرمربي تيم ملي بيان كرده جاي بسي تامل است كه شايد دعوت از طهماسبي صرفا جهت پايان دادن به حواشي منفي كشتي فرنگي باشد !S%20tahmasebi

ادامه مطلب...

افراد آنلاین

ما 441 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685249
امروزامروز3783
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19969
این ماهاین ماه22143

ورود کاربران