جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

39888

بشیر باباجان زاده به دیدار فینال سنگین وزن رقابت های کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم کشتی فرنگی ایران با دو نماینده در این رقابت ها حضور یافته است که در وزن 130 کیلوگرم بشیر باباجان زاده در دور نخست بالینت لام کشتی گیر مجارستانی را پیش رو داشت که وی در این دیدار حاضر نشد.، باباجان زاده در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر لوکاس باناک کشتی گیر کهنه کار لهستانی و دارنده مقام پنجم جهان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 3 بر صفر از سد استفان لاوریچ از کرواسی گذشت تا در دیدار فینال رودرروی کوانگ منگ دارنده مدال نقره آسیا و برنز بازی های آسیایی از چین بایستد.

در وزن 85 کیلوگرم نیز داود عابدین زاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در یک کشتی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 مغلوب جاوید حمزاتوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، عابدین زاده با حضور در گروه بازنده ها ابتدا به مصاف میچاک از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار رده بندی به مصاف الکساندر کیکینوف کشتی گیر کهنه کار و دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا در وزن 74 کیلوگرم از بلاروس می رود.

رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان از امروز (شنبه) و به مدت 2 روز در شهر زومباتلی مجارستان برگزار می شود.

افراد آنلاین

ما 385 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685239
امروزامروز3773
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19959
این ماهاین ماه22133

ورود کاربران