جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

 Koshti1

در روز نخست رقابت های بین المللی کشتی، جام دانکلوف و نیکولاپتروف در شهر صوفیه بلغارستان جوانان کشورمان صاحب سه مدال طلا, نقره و برنز شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان رقابت های روز نخست که در رده ای سنی بزرگسالان و در اوزان 59، 75 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی و 61 و 74 کیلوگرم کشتی آزاد برگزار شد، محمدرضا گرایی در وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی با شکست حریف بلغارستانی صاحب مدال برنز شد و علی نوروزی در وزن 75 کیلوگرم و امین میرزاده در وزن 130 کیلوگرم، از دور رقابت ها کنار رفتند.

همچنین در کشتی آزاد پیمان بیابانی و ابوالفضل حاجی پور در وزن 61 کیلوگرم به ترتیب صاحب مدال طلا و نقره شدند و مرتضی میرزایی در وزن 74 کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد، ابوالفضل حاجی پور ابتدا با نتیجه 3 بر یک از سد کریستوف بیونوفسکی از لهستان گذشت وی در دور دوم نیز با نتیجه 9 بر 4  الکساندر چریتوکا از مولداوی را مغلوب کرد و دور سوم با نتیجه 11 بر صفر شیوکری از بلغارستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. در همین وزن پیمان بیابانی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 لابازان از مولداوی را شکست داد وی در مرحله نیمه نهایی نیز 7 بر صفر دیمیتار ایوانوف از بلغارستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد و در این دیدار نیز توانست حاجی پور را مغلوب کند و صاحب مدال طلا شود. در این وزن 12 کشتی گیر حضور داشتند.

در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد، نیز که 19 نفر حضور داشتند، مرتضی میرزایی با نتیجه 5 بر صفر مغلوب گئورگی ایوانوف از بلغارستان شد و با توجه به شسکت این بلغار در دور بعد، میرزایی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی، که 13 کشتی گیر حضور داشتند، محمدرضا گرایی، در دور اول با نتیجه 10 بر 2 یوتو هریستوف از بلغارستان را شکست داد اما در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مغلوب گئورگ غریبیان از ارمنستان شد، و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها راه یافت. گرایی در این گروه ابتدا با نتیجه 10 بر صفر و ضربه فنی جدایت از الجزایر را مغلوب کرد و سپس در دیدار رده بندی با نتیجه 8 بر 8  از سد رادوسلاو واسیلیف از بلغارستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 75 کیلوگرم علی نوروزی در دور اول با نتیجه 4 بر یک مغلوب روسو از ایتالیا شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، نوروزی حذف شد. در این وزن 11 نفر حضور داشتند.

در وزن 130 کیلوگرم نیز که 6 نفر حضور داشتند امین میرزاده در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 مغلوب اروین از ونزوئلا شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، وی از دور رقابت ها کنار رفت.

رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
61 کیلوگرم: 1- پیمان بیابانی 2- ابوالفضل حاجی پور 3- کروم چوچوروف (بلغارستان) و دیمیتار ایوانوف (بلغارستان)
74 کیلوگرم: 1- یوگنی ندیالکو (مولداوی) 2- کریستیان بروژوفسکی (لهستان) 3- رشید قربان اف (قزاقستان) و میروسلاو کایروف (بلغارستان) ... 15- مرتضی میرزایی (ایران)

کشتی فرنگی:
59 کیلوگرم: 1- الکساندر کوستادینوف (بلغارستان) 2- گئورگ غریبیان (ارمنستان) 3- محمدرضا گرایی (ایران) و طاها احمد (مصر)
75 کیلوگرم: 1- کاراپت چالیان (ارمنستان) 2- ایلیان گئورگیف (بلغارستان) 3- دانیل الکساندروف (بلغارستان) و لوئیس آوندانو (ونزوئلا) ... 8- علی نوروزی (ایران)
130 کیلوگرم: 1- لوموبیر دیمیتریوف (بلغارستان) 2- میلوسلاو متودیف (بلغارستان) 3- محمد عبدالطیف (مصر) ... 6- امین میرزاده (ایران)


این رقابت ها روزهای شنبه و یکشنبه نیز با برگزاری مسابقات سایر اوزان ادامه خواهد داشت.

افراد آنلاین

ما 443 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685250
امروزامروز3784
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19970
این ماهاین ماه22144

ورود کاربران