پنجشنبه 24 آبان 1397 Thursday 15 November 2018

MinorLogo اسامی نفرات برتر رقابت های کشتی فرنگی نونهالان و نوجوانان جشنواره مهر اروند

رقابت های کشتی فرنگی نونهالان و نوجوانان جشنواره مهر اروند ((گرامیداشت شکست حصر آبادان)) روز 9 مهرماه در آبادان برگزار شد.
به گزارش سایت کهن بوم، در پایان این رقابت ها در مجموع دو رده سنی تیم هیئت کشتی آبادان با کسب 128 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های تهران با 92 امتیاز و کهکیلویه و بویراحمد با 79 امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

نتایج انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


نتایج انفرادی نونهالان :
38 کیلوگرم:1-علی مهمدی(آبادان)2-رضا عباسی (آبادان)3-محمد حسینی (تهران)مهدی خیرگرزاده (آبادان).
42 کیلوگرم:1-علیرضا دادوند (کهکیلویه)2-احمد ادیبی(آبادان)3-علیرضا حافظی(آبادان)مصیب بشیاز(آبادان).
53 کیلوگرم:1-محمد ناقوسی(آبادان)2-فرهاد رکاب(آبادان)3-عرفان واقف (توابع)کیهان شکوهی(آبادان).
59 کیلوگرم:1-حسین قاسمی(آبادان)2-محمدحسین میری(آبادان)3-ساسان حلیم نژاد(کهکیلویه)محمدرضا سلطانی(تهران).
66 کیلوگرم:1-مسلم حاجیوند (آبادان)2-محمدجواد مهاجرانی (آبادان)3-امیرحسین سیدمحمودی (آبادان)عباس پاپی (آبادان).


نتایج انفرادی نوجوانان :
42 کیلوگرم: 1 -محمد حاجیوند (آبادان)2-مهرگان جهانگیری (آبادان)3-حسین عباسی (تهران)سعید توته زاده (آبادان).
46 کیلوگرم: 1-محمد مهرابی (لرستان)2-اصغر حسینوند (آبادان)3-علیرضا بیغان (آبادان)محمد عطایی (تهران).
54 کیلوگرم: 1-محسن مدهنی(آبادان)2-علی مهمدی (آبادان)3-مصطفی کایدخورده(آبادان)نوید شهبازی(آبادان).
58 کیلوگرم: 1-محمد صیفوری(آبادان)2-محمد ابوالحسنی (توابع ب)3-سجاد رضایی (توابع الف)میلاد مرادی (تهران الف).
63 کیلوگرم: 1-حسین تقی پور(آبادان)2-رضا ایمانی(لرستان)3-علی ناقوسی(آبادان)عارف حبیب الهی (تهران).
69 کیلوگرم: 1-علیرضا فتاحی(آبادان)2-داریوش قلی کیانی(آبادان)3-پویا آقایی(تهران الف)امید محمودی(آبادان).
85 کیلوگرم: 1-محمد اعتمادی میر(آبادان)2-سعید کاظمی (توابع)3-غلامرضا سبکتکین (اصفهان)محمد سلبی (آبادان).
100 کیلوگرم : 1-حامد عبدولی (آبادان)2-میلاد عبدولی(آبادان)3-صادق چلبی (آبادان)ابوالفضل اصغری(تهران) .


مجموع رده بندی تیمی در دو رده ی سنی:
1-هیئت کشتی آبادان 128 امتیاز مقام اول
2-هیئت کشتی تهران 92 امتیاز مقام دوم
3-هیئت کشتی کهکیلویه و بویراحمد 79 امتیاز مقام سوم
4-هیئت کشتی بوشهر 72 امتیاز مقام چهارم
5-هیئت کشتی لرستان 60 امتیاز مقام پنجم
6-هیئت کشتی توابع تهران 56 امتیاز مقام ششم

ورود کاربران