جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

TTBank Logo با حمایت بانک توسعه تعاون کشتی اسلامشهر جان تازه ای گرفته است.

به گزارش سایت کهن بوم، بانک توسعه تعاون که ششمین سال آغاز به فعالیت خود را در مرداد ماه سال 1394 پشت سر گذاشت همانگونه که در راه پیشبرد فرهنگ تعاون در کشور همت بلندی داشته، در راه حمایت از ورزش نیز موفق عمل کرده است.
حدود سه سال است که بانک توسعه تعاون حرکت زیبایی را در راه اعتلای ورزش اول کشور در شهرستان اسلامشهر آغاز کرده است. ثمره این حرکت خداپسندانه، پیشرفت قابل توجه کشتی اسلامشهر در سالهای اخیر است. دو بار قهرمانی استان در سنوات گذشته و سال 1394 که اوج این شکوفایی را در مسابقات انتخابی توابع شاهد بودیم. در سال جاری تیم کشتی فرنگی جوانان (الف و ب) اسلامشهر توانست مابین رقبای سرسختی همچون شهریار، شهرری، اندیشه، چاردانگه، پیشوا ورامین و ... که هر کدام از قطبهای مطرح کشتی فرنگی محسوب می شوند، به مقام اول و سوم تیمی دست یابند.
از کشتی گیران شاخص این سالها به نامهایی همچون بهنام مهدی زاده قهرمان بزرگسالان آسیا، شهرام مهدی زاده عضو تیم ملی کارگران و چند دوره قهرمان کشور، پوریا میرزامعصوم زاده نفر سوم بزرگسالان کشور و مقام سوم جام یادگار، اصغر خانی نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور، محمد برزگر عضو تیم ملی نوجوانان در مسابقات آسیایی تایلند، علیرضا عبدی، فرزاد شیرزاد، حسین محمودی نفر دوم نوجوانان ایران در وزن 55 کیلوگرم، محمود حبیبی عضو تیم ملی نوجوانان در مسابقات جهانی در وزن 66 کیلوگرم، محمد برزگر عضو تیم ملی نوجوانان تایلند، نیما اسماعیلی نفر سوم مسابقات سراسری(اوپن)، ... می توان اشاره کرد. 

Alaee1

در این میان زحمات و شایستگی مربیانی همچون ایوب علایی در رشته فرنگی، جعفر درشتی و یوسف خلیل پور در رشته آزاد و نیز سایر زحمتکشان این حرکت بزرگ را زیبنده تر کرده و پاسخی ارزنده به اعتماد مدیران بانک توسعه تعاون داده است.

Alaee2

با پشتوانه این حرکت عظیم، تعداد ورزشکار در کشتی اسلامشهر هر سال بیشتر شده و هر روز نفرات بیشتری جذب این رشته می شوند. همانگونه که همه آگاهیم، ورزش علاوه بر سلامت جسمی، به سلامت اجتماعی نیز منتهی خواهد شد و از میزان جرم و جنایت در جامعه کاسته و به امنیت اجتماعی بالاتر منتهی می گردد.

Alaee3

جا دارد از زحمات بی دریغ آقایان; مهندس عظیمی مدیر عامل بانک، سایری مدیر دفتر ریاست، دکتر هادی کمرئی مدیرکل روابط عمومی، طالبی رئیس اداره روابط عمومی، احسانی فر معاونت کل رفاه، صفرپور کارشناس روابط عمومی، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم، و نیز تشکر ویژه ای آز آقای جوادی رئیس محترم بانک توسعه تعاون شهرستان اسلامشهر داریم.
اعضاء موسسه فرهنگی ورزشی کهن بوم نیز از این حرکت خداپسندانه کمال تشکر را دارند.

افراد آنلاین

ما 425 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685243
امروزامروز3777
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19963
این ماهاین ماه22137

ورود کاربران