دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 Monday 20 May 2019

WrestlingLeagueLogoنتایج دور اول و دوم و سوم لیگ برتر کشتی فرنگی

در گروه A تیمهای هیئت کشتی قم- دانشگاه پیام نور، فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک به مصاف یکدیگر رفتند و تیم فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک به دیدار فینال راه یافت.

 گروه A:

دور اول کشتی فرنگی (هیئت کشتی قم- دانشگاه پیام نور)
59 کیلوگرم: مهدی قادری 3 -مصیب اکبری 14 (برنده)
66 کیلوگرم: حسین ابراهیمی 1- ابوذر نورزاده 10 (برنده)
71 کیلوگرم: بهرام جالی 8 -محمود حبیبی 8 (برنده)
75 کیلوگرم: امیرحسین موائی 0- بهروز هدایت 7 (برنده)
80 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 6(برنده)- محمد کریمی 5
85 کیلوگرم: کشتی گیر قم حاضر نشد0 1 (برنده)
98 کیلوگرم: علی اکبر حیدری 1- حسین نوری1(برنده)
130 کیلوگرم: عباس نوری 0- مهدی نوری 8 (برنده)
برنده: دانشگاه پیام نور با نتیجه 7-1 و امتیاز مثبت 26- 5

 

دور دوم کشتی فرنگی (دانشگاه پیام نور- فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک)
59 کیلوگرم: مصیب اکبری صفر- عبدالمحمد پاپی 9 (برنده)
66 کیلوگرم: ابوذر نورزاده صفر- سامان عبدولی 6 (برنده)
71 کیلوگرم: محمود حبیبی صفر- مهدی زیدوند 11 (برنده)
75 کیلوگرم: بهروز هدایت 4(برنده) - فرشاد رستمی کیا 2
80 کیلوگرم: هادی حسن نژاد صفر- مهدی هدائی 8 (برنده)
85 کیلوگرم: حریف حاضر نشد- مجتبی کریم فر (برنده)
98 کیلوگرم: حسین نوری صفر- داود گیل نیرنگ 8 (برنده)
130 کیلوگرم: مهدی نوری (برنده) مسعود نعمت چگانی حاضر نشد
برنده: فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک با نتیجه 6-2 و امتیاز مثبت 25- 8

 

دور سوم کشتی فرنگی (فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک- هیئت کشتی قم)
59 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی 8 (برنده) -مهدی قادری صفر
66 کیلوگرم: کرامت عبد ولی 4 (برنده) - حسین ابراهیمی 1
71 کیلوگرم: مهدی زیدوند 8(برنده) - بهرام جلالی صفر
75 کیلوگرم: فرشاد رستمی کیا صفر- امیرحسین موائی 5 (برنده)
80 کیلوگرم: مهدی هدائی 1 (برنده) - مهدی ابراهیمی صفر
85 کیلوگرم: مجتبی کریم فر (برنده) -بدون حریف
98 کیلوگرم: محمد بیرانوند 6(برنده) - علی اکبر حیدری 2
130 کیلوگرم: مسعود نعمت چگانی 2(برنده) - عباس نوری صفر
برنده: فنی و مهندسی دوکوهه اندیمشک با نتیجه 7-1 و امتیاز مثبت 27- 5


در گروه B تیمهای سینا صنعت ایذه- بیمه رازی تهران ،هیئت کشتی همدان حضور داشتند که بیمه رازی تهران راهی فینال شد.

گروه B:

دور اول کشتی فرنگی (سینا صنعت ایذه- بیمه رازی تهران)
59 کیلوگرم: اشکان قلی کیانی 2- محمد فقیری 9(برنده)
66 کیلوگرم: اصغر عالی محمودی صفر- محمد علی گرایی 8 (برنده)
71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه صفر- رامین طاهری 10 (برنده)
75 کیلوگرم: پویا بویری 1- پیام بویری 7 (برنده)
80 کیلوگرم: علی شریفی 10(برنده)- میلاد خسروی صفر
85 کیلوگرم: علی قیطاسی صفر- حبیب اله اخلاقی 8 (برنده)
98 کیلوگرم: مهدی عسکرزاده صفر- مصطفی صالحی زاده 5 (برنده)
130 کیلوگرم: امیر قاسم منجزی (برنده) - بشیر باباجانزاده حاضر نشد
برنده: بیمه رازی تهران با نتیجه 6-2 و امتیاز مثبت 22- 11

 

دور دوم کشتی فرنگی (بیمه رازی تهران- هیئت کشتی همدان)
59 کیلوگرم: محمد فقیری 8 (برنده) - محمد جواد مرادی صفر
66 کیلوگرم: محمد علی گرایی 11 (برنده) - مجید ایمانی صفر
71 کیلوگرم: رامین طاهری 13 (برنده) -رضا فوادوند صفر
75 کیلوگرم: پیام بویری 8 (برنده) - حمید شکوهی صفر
80 کیلوگرم: مهدی فلاح 8 (برنده) - وحید محمدی صفر
85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی 9 (برنده) - امیر کرمی صفر
98 کیلوگرم: مصطفی صالحی زاده (برنده) -بدون حریف
130 کیلوگرم: بشیر باباجانزاده 8 (برنده) – حمید بیک محمدی صفر
برنده: بیمه رازی تهران با نتیجه 8-0 و امتیاز مثبت 33- 0

 

دور سوم کشتی فرنگی (هیئت کشتی همدان- سینا صنعت ایذه)
59 کیلوگرم: محمد جواد مرادی 4 - اشکان قلی کیانی 11 (برنده)
66 کیلوگرم: مجید ایمانی صفر- اصغر عالی محمودی 8 (برنده)
71 کیلوگرم: رضا فوادوند صفر- فرشاد بلفکه 8 (برنده)
75 کیلوگرم: حمید شکوهی 3- وحید بابایی جعفری 4 (برنده)
80 کیلوگرم: وحید محمدی صفر- علی شریفی 8 (برنده)
85 کیلوگرم: امیر کرمی صفر- مسعود مرادی 5 (برنده)
98 کیلوگرم: بدون حریف - مهدی عسکری زاده (برنده)
130 کیلوگرم: حمید بیگ محمدی صفر- امیر قاسم منجزی 4 (برنده)
برنده: سینا صنعت ایذه با نتیجه 8-0 و امتیاز مثبت 31- 2

افراد آنلاین

ما 500 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7279956
امروزامروز4069
دیروزدیروز4047
این هفتهاین هفته3830
این ماهاین ماه100000

ورود کاربران