دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 Monday 20 May 2019

Juniorlogoنتایج رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان- تهران

به گزارش سایت کهن بوم رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان برای انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی میانمار و جهانی برزیل مشخص شد.

این مسابقات که روز پنج شنبه مورخ 1394/02/24 و با حضور 124 کشتی گیر در سالن شماره 2 خانه کشتی واقع در مجموعه آزادی تهران برگزار شد.

در زمانی برگزاری این مسابقات کمیته فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بر نحوه برگزاری این مسابقات اشراف داشتند و نکات مثبت و منفی افراد شاخص اوزان مختلف را مورد بررسی قرار دادند. در پایان رقابت ها از نفرات اول و دوم اوزان مختلف تست دوره ای سلامت گرفته شد.

نتایج رده بندی اوزان هشت گانه کشتی آزاد:

50 کیلوگرم: 1-علی رضا گودرزی(تهران)-2-مجتبی نوروز صحرایی(تهران)3-فرهاد مهرعلی تبار(مازندران)-4-افشین رحمانی(مازندران)-5-رحمان رحیم پور(فارس)-6-علی فاتحی(تهران)
55 کیلوگرم: 1-محمد نامجو مطلق(گیلان)-2-صابر خانجانی(مازندران)-3-یونس امامی(تهران)-4- امین خدابخش(خراسان رضوی)-5-خیراله قهرمانی(کرمانشاه)-6-وحید کارکن(اردبیل)
60 کیلوگرم: 1-پیمان بیابانی(تهران)-2-شایان حمزه(مازندران)-3-مصطفی ابراهیمی(تهران)-4-شهاب خلخالی(مازندران)-5-محمد جعفری(تهران)-6-قاسم حیدری(مازندران)
66 کیلوگرم: 1-نیما اشقاقی(مازندران)-2-جمال عبادی(خوزستان)3-مرتضی قیاسی چکا(لرستان)-4-عرفان حسین پور(مازندران)-5-محمد امیری(تهران)-6- هومن رشیدی(کرمانشاه)-
74 کیلوگرم: 1-رضا مظفری(مازندران)-2-احمد بذری(مازندران)-3-علی جراحی(کرمانشاه)-4-امیرحسین لرستانی(تهران)-5-محمدرضا آرش(لرستان)-6-سامان شجاعی(مازندران)
84 کیلوگرم: 1-مجتبی گلیج(مازندران)-2-کامران قاسم پور(مازندران)3- محمدرضا کریمی(تهران)-4- اسماعیل محمودی(خراسان رضوی)-5-پژمان فضل الله تبار(مازندران)-6-علی موجرلو(مازندران)
96 کیلوگرم: 1-حسین شهبازی(تهران)-2-معین محمودی(مازندران)-3-امیرحسین میرباباشاهی(گیلان)-4-هومن قنبری(مازندران)-5-علی اصغر اکبری(مازندران)-6-دانیال شریعتی نیا(همدان)
120 کیلوگرم: 1-امین طاهری(تهران)-2-مهرشاد محمودی(مازندران)-3-مهدی امیری(کرمانشاه)-4-سیدایمان حسینی(مازندران)-5-محمد مرادی(کرمانشاه)-6-مهدی ساکی(همدان) 

Junior4

نتایج رده بندی اوزان هشت گانه کشتی فرنگی:

50 کیلوگرم: 1-علیرضا کارگر(فارس)-2-خلیل بهرامیان(تهران)-3-سلمان سرلک(اصفهان)-4-مهران محسنی(همدان)-5-اصغر رسولی(اردبیل)
55 کیلوگرم: 1-رضا خدری(تهران)-2-میثم دلخانی(فارس)-3-محمدرضا میری(تهران)- 4-حامد تاب(خوزستان)-5-محمدرضا آقانیا(مازندران)-6-مهدی قادری(قم)
60 کیلوگرم: 1-محمدمراد الیاسی(خوزستان)-2-مهدی مراد حاصلی(قم)-3-عبدالحسین جهانبخش(کهکیلویه و بویراحمد)-4- مهدی یونسی فر(کهکیلویه و بویراحمد)-5-کیانوش غضنفریان(مازندران)-6-مهدی نوروزی(چهارمحال و بختیاری)
66 کیلوگرم: 1-علی ارسلان(مازندران)-2-بهنام افشارنیک(تهران)-3-عرفان سعادتی فر(لرستان)-4-علیرضا افتخاری مقدم(خراسان رضوی)-5-مهران داداشی(گیلان)-6-حسین اسدی(خوزستان)
74 کیلوگرم: 1-کیوان رضایی(فارس)-2-مهدی ابراهیمی(قم) -3-سامان نجم سهیلی(لرستان)- 4-پرهام قنبری(فارس)-5-حسین نصیری(خوزستان)-6-نیما اسماعیلی(تهران)
84 کیلوگرم: 1-مهدی فلاح(تهران)-2-مهدی بالی(مازندران)-3- آرمان علیزاده(خوزستان)4-آرمان جوادی(ایلام)-5-علی هاشمی(لرستان)-6-عرفان نعمتی راد(تهران)
96کیلوگرم: 1-محمد بیرانوند(خوزستان)-2-امیر حسین حسینی(مازندران)-3- علی اکبر حیدری(قم)-4-میلاد سلیمی زند(کردستان)-5-سیامک سلیمانی(کردستان)6-محمد حامدی پور(کرمانشاه)
120کیلوگرم: 1- پوریا عباسی(فارس)2-حمیدرضا کریمی(آذربایجان شرقی)-3-میلاد میرزایی(البرز)

Junior5

افراد آنلاین

ما 583 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7279967
امروزامروز4080
دیروزدیروز4047
این هفتهاین هفته3841
این ماهاین ماه100000

ورود کاربران