جمعه 1 شهريور 1398 Friday 23 August 2019

HoseinHesari1استاد حسین حصاری کشتی نویس باسابقه درگذشت، اعلان زمان و مکان مراسم یادبود

حسین حصاری از باسابقه‌ترین کشتی نویسان ایران، در سن 71 سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش سایت کهن بوم، حسین حصاری متولد 1323 و اهل تهران بود. ایشان به عنوان اولین کشتی نویس مجله دنیای ورزش مشغول به کار شد و کارنامه درخشانی در این عرصه داشت.

حصاری که چند سال گذشته برای درمان بیماری سرطان ریه به آمریکا عزیمت کرده بود و به مقابله با آن می پرداخت، در روزهای اخیر وضعیتش جسمانیش رو به وخامت گذاشته بود. 

سال قبل و برای دیدن مسابقات جام جهانی کشتی آزاد، در حالی که استاد حصاری به دلیل وخامت اوضاع اجازه پرواز نداشت خانواده اش او را از طریق سفر زمینی به لس آنجلس آوردند تا وی برای آخرین بار کشتی ملی پوشان کشورش را از نزدیک ببیند.

سایت اتحادیه جهانی کشتی نیز درگذشت استاد حصاری را به جامعه کشتی ایران تسلیت گفت و این خبر بر روی بولتن خبری سایت رسمی اش منتشر کرد.

حصاری در حالی که ویلچرنشین بود و به سختی نیز صحبت می کرد اما همه این مشکلات از علاقه او به کشتی کم نکرد و با دیدن قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در لس آنجلس شور و شعفی عجیب پیدا کرد تا وداعی شیرین با کشتی ایران داشته باشد.

HoseinHesari

این استاد برجسته و کشتی نویس چیره دست در محل سکونتش کالیفرنیای آمریکا به خاک سپرده شد.

مراسم ترحیم استاد حصاری روز یکشنبه 20 اردیبهشت ماه از ساعت 16:45 تا 18:15 در مسجد الرضا(ع) واقع در خیابان خرمشهر(آپادانا) برگزار می شود.

اعضاء موسسه فرهنگی و ورزشی کهن بوم نیز درگذشت این استاد و نویسنده ورزشی را به خانواده ایشان و جامعه ورزش تسلیت می گویند.

افراد آنلاین

ما 427 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود اعضا

آمار بازید وب سایت

7685246
امروزامروز3780
دیروزدیروز5018
این هفتهاین هفته19966
این ماهاین ماه22140

ورود کاربران